پلاگین Dynamo برای 3ds max 2018-2021

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
لینک کوتاه :

درباره پلاگین Dynamo برای 3Ds max

Dynamo یک پلاگین شتاب دار GPU (در زمان واقعی) برای 3ds Max با عملکرد 10 تا 100 برابر سریعتر در مقایسه با اصلاح کننده Cloth خود  3Ds Max است.

در Real time ، تعاملات طبیعی را در زمان واقعی امکان پذیر می کند و فرآیند ایجاد را از آزمون و خطا به چیزی بازیگوش و سرگرم کننده منتقل می کند. این حلقه آزمایش و خطا را که طراحان هنگام ایجاد اشیاء جدید از آن عبور می کنند کوتاه می کند.

پیش نمایش کار پلاگین Dynamo در 3Ds max

عملکرد عالی در Realtime

چرخه تکرار خلاق

موتور اصلی فیزیک پلاگین  با ++C و C CUDA  نوشته شده است. این موتور ضمن تولید انیمیشن های دقیق و قابل اعتماد ، از توانایی محاسباتی موازی پردازنده مرکزی چند هسته ای و GPU برای دستیابی به عملکرد و مقیاس پذیری استثنایی بهره می برد.
این پلاگین شبیه ساز با قابلیت چند رشته ای ، گسترش و بهینه سازی، برای سرعت در شبیه سازی ساخته شده است.
پلاگین Dynamo محبوب فیلم سازان برنده جوایز هالیوود است.

انیمیشن پارچه فوق العاده سریع

تنظیمات دینامو بسیار سریع است. یک اصلاح کننده دینامو به شی پارچه ای انتخاب شده خود اضافه کنید و collision به طور خودکار برای همه اشیاء قابل مشاهده ایجاد می شود. دکمه interact را بزنید  و می توانید بلافاصله تعامل با پارچه را در زمان واقعی شروع کنید تا تنظیمات خود را آزمایش کنید.

Dynamo در حال حاضر از نیروهای کششی ، خمشی ، فشار و باد با توانایی متحرک سازی هر خاصیت پشتیبانی می کند.

انیمیشن کارکتر

از Dynamo برای تنظیم و شبیه سازی سریع لباس شخصیت های خود استفاده کنید.

مدل های معماری

به مدل هایی مثل پتو ، بالش ، پرده و غیره جان بدهید. حالت تعامل به شما امکان می دهد لباس های خود را در زمان واقعی پرتاب ، بکشید ، تا کنید و سنجاق کنید.

فشار

اشیاء را با فشار داخلی مانند فلامینگوهای بادی شبیه سازی کنید. ویژگی فشار را می توان با استفاده از کی فریم ها (keyframe) متحرک کرد.

باد

نیروهایی مانند باد را به شبیه سازی خود اضافه کرده و متحرک کنید و موشِنی زنده و پویا ایجاد کنید.

سافت بادی

اشیاء حجمی مانند چربی ، بافت یا ژله را به صورت قابل قبولی از نظر فیزیک شبیه سازی کنید ، تا جایی که حجم حفظ شود.

سنجاق (Pin)

گوشه ها را برای پین کردن انتخاب کنید. از CTRL برای پین کردن در حالت تعامل و ALT برای رهایی استفاده کنید. این کار امکان ظاهر سازی لباس و پارچه را فراهم می کند.

درزها (Seams)

لبه هایی را انتخاب کنید که باید به عنوان درز دوخته شوند. لبه ها منقبض شده و به شما امکان می دهد لباس و لوازم جانبی باورپذیری ایجاد کنید.

تعامل (Interact)

حالت تعامل به شما امکان می دهد اشیاء شبیه سازی شده را در زمان مشاهده 3ds Max در زمان واقعی پرتاب کنید ، بکشید ، جمع کنید و پین کنید.

دابدیویژن (Dynamo subdivision)

با اجرای این بخش برای شبیه سازی لباس، این امکان شبیه سازی در مش های Low-poly را دارد که می توانند پس از پردازش نرم شوند.

فیزیک غیرفعال

با قابلیت غیرفعال کردن تمام نیروهای فیزیکی می توانید از Dynamo برای مجسمه سازی شکل های جالب همراه با حالت تعامل استفاده کنید.

CGhamyar.ir

آموزش

پلاگین Dynamo برای 3Ds Max

به زودی از سی جی همیار

دانلود رایگان